Adana İmplant Merkezleri

Hastaların en çok sorduğu sorulardan biri de tedavinin ne kadar süreceğidir. Tedavinin ne kadar süreceği vakadan vakaya değişiklik gösterir. Tedavi bu kadar sürer denen bir reçete yoktur. Fakat genel anlamda bilgi vermek gerekirse, çene kemiği ile implantın uyum süresi bittikten sonra protez yapılabilir aşamaya girer.

Bu ortalama 3-4 ay kadar bir süredir. Ondan sonra yapılacak proteze herhangi bir yumuşak doku uygulaması yapılmayacak, direkt protez uygulanacak ise bu da yaklaşık 2 hafta- 1 ay gibi bir süreçtir. Yani toplam ortalamaya bakıldığından ortalama 4-6 ay içerisinde ağzımızda dişler olabilmektedir.

Adana İmplant

  • Adana İmplant Diş Hastanesi
  • Adana İmplant Uzmanı
  • İmplant Diş Fiyatları Adana
  • Adana implant randevusu
  • İmplant diş tedavisi

implant adana

Teknolojideki yoğun gelişmelerle beraber immediate implant denilen operasyonlar söz konusu olmuştur. Özellikle basınç olmayan, çiğneme kuvveti fazla almayan ön bölgelerde operasyondan hemen sonra geçici bir protez implanta hemen bağlanabilmektedir. Fakat bütün dişlerin eksik olduğu durumlar bunun içerisinde girmez.

Bu durumda yalnız yeterli sayıda implanta ulaşılırsa aynı seansta implanta bağlanabilecek geçici protezler yapılabilmektedir. Bu geçici protezlerle uyuşma evresini aşıp yumuşak doku iyileşmelerini tamamlayıp sonrasında 4-5 ay sonra sabit gerçek porselen protezlere geçilebilmektedir.

Detaylı Bilgi Talep Formu

Güvenlik Kodunu Giriniz Kod Değiştir